Föremål som liknar fioler
7285 VIOLINS
3 pcs. Length: 60 ca, delvis skadade.
Sold: SEK 1000
Sold den 25 mars 2024
4056 VIOLINS
2 pcs, old, in a case. Length: 60 cm, wear, damages.
Sold: SEK 350
Sold den 13 november 2023
4433 VIOLINS
4 pcs, i fiolfodral,
Sold: SEK 4000
Sold den 7 mars 2022
3192 VIOLINS
2 pcs. Length: 60-66, ren. Objekt.
Sold: SEK 400
Sold den 23 november 2020
3459 VIOLINS
Sold: SEK 2600
Sold den 17 februari 2020
2084 VIOLINS
2 pcs. Length: 60cm.
Sold: SEK 1300
Sold den 17 juni 2019
4392 VIOLINS
Sold: SEK 1200
Sold den 10 december 2018
9101 VIOLINS
3 pieces, including Bertil Innala, slitage, skador.
Sold: SEK 900
Sold den 31 juli 2017
6109 VIOLINS
2 st med stråkar, wear, damages.
Sold: SEK 1100
Sold den 1 februari 2016